Branża Słowo

MENEDZER SKLEPU

Data dodania 2007-01-19
Pracodawca ERTA
Miejsce pracy Wielka Brytania

Opis stanowiska

-) Miejsce pracy: Wielka Brytania (Londyn, Oxford)
-) Start: styczeń 2007
-) Okres próbny: 30 dni
-) Zakres obowiązków: maksymalizacja celów sprzedaży, rekrutacja i szkolenie nowych pracowników, nadzór i motywowanie personelu w celu zapewnienia doskonałej obsługi klienta, aranżacja przestrzeni w sklepie, zmiana wystaw w zależności od sezonu
-) Długość kontraktu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
-) Zarobki: 13 000 – 16 000 funtów
-) Dni pracy: 5
-) Godziny pracy tygodniowo: 37,5
-) Zakwaterowanie: pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania
-) Wyżywienie: we własnym zakresie
-) Urlop: 21 dni

Wymagania

-) Wymagania: bardzo dobra znajomość języka angielskiego, doświadczenie w branży odzieżowej bądź obuwniczej

Zarejestruj się i złóż swoje CV na naszej stronie www.damyprace.pl Nie pobieramy opłat za pośrednictwo, pomagamy w organizowaniu transportu, ubezpieczenie, oraz wszystkich innych formalności. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia.

ERTA, Al. Krasińskiego 1/3, 31-111 Kraków, Tel./Fax:12 422 03 93, Email: rekrutacja.erta@op.pl , www.damyprace.pl , Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy 2017/1b