Branża Słowo

ROLNIK

Data dodania 2007-01-19
Pracodawca ERTA
Miejsce pracy Irlandia

Opis stanowiska

-) Miejsce pracy: Irlandia
-) Stanowisko: rolnik
-) Start: styczeń 2007
-) Zakres obowiązków: zajmowanie się zwierzętami na farmie (głównie krowami), wykonywanie prac polowych w zależności od pory roku
-) Długość kontraktu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
-) Dni pracy: 5
-) Godziny pracy: 40 tygodniowo + możliwość nadgodzin
-) Zarobki: zależne od doświadczenia oraz umiejętności
-) Wyżywienie: we własnym zakresie
-) Zakwaterowanie: pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania
-) Urlop: 20 dni
-) Informacje dodatkowe: pracodawca odbiera pracownika z lotniska

Wymagania

Wymagania: doświadczenie w pracy na roli, umiejętność obchodzenia się ze zwierzętami hodowlanymi, sprawność fizyczna, komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zarejestruj się i złóż swoje CV na naszej stronie www.damyprace.pl Nie pobieramy opłat za pośrednictwo, pomagamy w organizowaniu transportu, ubezpieczenie, oraz wszystkich innych formalności. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia.

ERTA, Al. Krasińskiego 1/3, 31-111 Kraków, Tel./Fax:12 422 03 93, Email: rekrutacja.erta@op.pl , www.damyprace.pl , Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy 2017