Branża Słowo

Księgowa/y

Data dodania 2007-01-24
Pracodawca Milado Centrum Rozwoju Personalnego
Miejsce pracy Poznań

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest kancelaria rachunkowa należąca do dużej, renomowanej firmy konsultingowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Księgowa/y
(Poznań)
Nr ref. 61/01/2007

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

* Księgowanie dokumentów

Wymagania

Od najlepszego Kandydata oczekujemy:

* Wykształcenia minimum średniego (mile widziane o kierunku rachunkowym),
* Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w księgowości,
* Optymistycznego nastawienie do pracy,
* Asertywności,
* Umiejętność pracy w zespole,
* Otwartości, sumienności i odpowiedzialności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty.
Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych.

Dodatkowe informacje

Nasz klient oferuje:

* Stałą pracę na umowę o pracę,
* Pracę w renomowanej firmie.