Branża Słowo

Operator/Programista CNC

Data dodania 2007-01-25
Pracodawca ERTA
Miejsce pracy wielka Brytania

Opis stanowiska

-) Miejsce pracy: Wielka Brytania (YEOVIL, SOMERSET)
-) Stanowisko: operator programista CNC
-) Start: od zaraz
-) Zakres obowiązków: programowanie i obsługa maszyn dla przemysłu lotniczego
-) Długość kontraktu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
-) Dni pracy: 5
-) Godziny pracy: 40 tygodniowo ( od poniedziałku do czwartku- 8.00 do 17.00, piątek od 8.00 do 13.00)
-) Zarobki: 12 funtów na godzinę

Wymagania

-) Wymagania: dobra znajomość języka angielskiego, doświadczenie na stanowisku programisty, znajomość oprogramowania: LICOM 2D & 3D, lub CATIA V5 oraz innych
-) Urlop: 20 dni
-) Wyżywienie: we własnym zakresie
-) Zakwaterowanie: pracodawca zapewnia zakwaterowanie, opłaca pracownik
-) Dodatkowe informacje: Pracodawca zapewnia szkolenie

Zarejestruj się i złóż swoje CV na naszej stronie www.damyprace.pl Nie pobieramy opłat za pośrednictwo, pomagamy w organizowaniu transportu, ubezpieczenie, oraz wszystkich innych formalności. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia.

ERTA, Al. Krasińskiego 1/3, 31-111 Kraków, Tel./Fax:12 422 03 93, Email: rekrutacja.erta@op.pl , www.damyprace.pl , Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy 2017