Branża Słowo

MONTER MECHANIK

Data dodania 2007-02-16
Pracodawca ERTA
Miejsce pracy Irlandia

Opis stanowiska

-) Miejsce pracy: Irlandia
-) Stanowisko: monter mechanik
-) Start: od zaraz
-) Okres próbny: 1 miesiąc
-) Zakres obowiązków: montowanie podnośników do przyczep, montowanie automatycznych przyczep do ciężarówek, orurowanie oraz okablowanie przyczep, montowanie ram hydraulicznych, okablowanie elektryczne ciężarówek oraz przyczep
-) Długość kontraktu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
-) Dni pracy: 5,5
-) Godziny pracy: 50 tygodniowo
-) Zarobki: około 550 euro tygodniowo ( zależna od godzin pracy)
-) Wymagania: wiek 23- 30 lat, komunikatywna znajomość języka angielskiego, min. 4 lata doświadczenia,
-) Wyżywienie: we własnym zakresie
-) Zakwaterowanie: pracodawca gwarantuje i opłaca zakwaterowanie
-) Urlop: lato oraz Świeta
-) Informacje dodatkowe: pracodawca organizuje transport oraz szkolenie
Zarejestruj się i złóż swoje CV na naszej stronie www.damyprace.pl Nie pobieramy opłat za pośrednictwo, pomagamy w organizowaniu transportu, ubezpieczenie, oraz wszystkich innych formalności. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia.