Branża Słowo

Inżynier nadzorujący CNC

Data dodania 2007-02-16
Pracodawca ERTA
Miejsce pracy Wielka Brytania

Opis stanowiska

-) Miejsce pracy: UK
-) Stanowisko: Inżynier nadzorujący CNC
-) Start: od zaraz
-) Zakres obowiązków: sprawdzanie komponentów wytwarzanych przez CNC, operator CMM, Raporty FAI, SPC, ręczna obsługa maszyn,
-) Długość kontraktu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
-) Zarobki: 9 funtów na godzinę
-) Dni pracy: 6
-) Godziny pracy: 40 tygodniowo
-) Zakwaterowanie: pracodawca zapewnia zakwaterowanie , opłaca pracownik
-) Urlop: 20 dni
-) Wymagania: Doświadczenie, umiejętność czytania rysunków technicznych, bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Zarejestruj się i złóż swoje CV na naszej stronie www.damyprace.pl Nie pobieramy opłat za pośrednictwo, pomagamy w organizowaniu transportu, ubezpieczenie, oraz wszystkich innych formalności. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia.

ERTA, Al. Krasińskiego 1/3, 31-111 Kraków, Tel./Fax:12 422 03 93, Email: rekrutacja.erta@op.pl , www.damyprace.pl , Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy 2017/1b