Branża Słowo

koordynator ds. produkcji i montażu

Data dodania 2007-02-22
Pracodawca Personnel Multiservice
Miejsce pracy Wrocław

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest polski oddział dużego, francuskiego koncernu przemysłowego w branży maszynowej, z siedzibą w okolicach Wrocławia. W związku z rozwojem działalności w Polsce poszukujemy kandydata na stanowisko koordynatora ds. produkcji i montażu

Zadania: dozór techniczny montażu urządzeń, kontrola jakościowa produkcji i montażu, nadzór nad jakością i terminowością prac podwykonawców, sprzedaż produktów firmy na terenie Polski i Europy

Wymagania

Wymagania: wyższe wykształcenie techniczne, doświadczenie zawodowe, mile widziana znajomość zagadnień elektryki i automatyki, AutoCad, bardzo dobra znajomość języka francuskiego

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl tel. 071 729-00-95

Dodatkowe informacje

Oferujemy: umowa o pracę, pełne wyposażenie stanowiska, dobre warunki finansowe, szanse rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie.