Branża Słowo

Pracownik winnicy

Data dodania 2007-02-24
Pracodawca WBS
Miejsce pracy Hiszpania

Opis stanowiska

Praca w rolnictwie

Wymagania

- 3 lata doświadczenia pracy w rolnictwie;
- komunikatywna znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego;
- wiek do 30 lat;
- umiejętność posługiwania się traktorem na winnicy będzie dodatkowym atutem.

Prześlij nam szczegółowe CV ze zdjęciem na adres e-mail: hiszpania@wbspraca.pl
- w temacie maila wpisz WINNICA/01/07

Dane kontaktowe:
Work & Business Solutions
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. (0-12) 398 41 44
fax. (0-12) 398 41 10
www.wbspraca.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dodatkowe informacje

- kontrakt na 6 miesięcy umowę o pracę z pracodawcą
- pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1701/1b
NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW