Branża Słowo

Elektryk

Data dodania 2007-02-24
Pracodawca WBS
Miejsce pracy Belgia

Opis stanowiska

- Wykonywanie instalacji elektrycznych w zakładach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, stacjach benzynowych

Wymagania

- doświadczenie w wykonywaniu instalacji w obiektach przemysłowych, mieszkalnych
- aktualne uprawnienia do 1KW i więcej.
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV w załączniku (w j. polskim i j. angielskim) na adres e-mail: budowa@wbspraca.pl - w temacie wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego EL/02/07

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:
Work & Business Solutions
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. (0-12) 398 41 44
fax. (0-12) 398 41 10
www.wbspraca.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dodatkowe informacje

-pracę w międzynarodowym środowisku
-umowę o pracę z pracodawcą
-pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
-opiekę pracowników W&BS przez cały czas trwania kontraktu

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1707/1b
NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW