Branża Słowo

Tynkarz

Data dodania 2007-02-24
Pracodawca WBS
Miejsce pracy Belgia

Opis stanowiska

Tynkowanie, wykonywanie tynków gipsowych, maszynowych, precyzyjne wykończanie narożników wnęk przyokiennych.

Wymagania

- min. 5 lata doświadczenia w pracach tynkarskich
- doświadczenie w wykonywaniu tynków maszynowych przy użyciu agregatu tynkarskiego
- gotowość do wyjazdu za granicę na okres 12 miesięcy (lub dłużej)

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV w załączonym pliku (ze zdjęciem, po pol. i ang). na adres email: budowa@wbspraca.pl
i prosimy o wpisanie nr referencyjnego: TYN/01/07
Dane kontaktowe:
Work & Business Solutions
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. +48 (0) 12 398 41 44
fax. +48 (0) 12 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dodatkowe informacje

- umowę o pracę z pracodawcą
- pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr. 1701/1b