Branża Słowo

Kamieniarz

Data dodania 2007-02-24
Pracodawca WBS
Miejsce pracy Belgia

Opis stanowiska

Praca polega na restauracji starej bazyliki w Belgii. Pracownik na tym stanowisku będzie dokonywał konserwacji, oczyszczania, demontażu i montażu elementów kamiennych zabytkowych fasad, portali, rozet. Praca obejmuje też uzupełnienie lub odkucie brakujących elementów wystroju, według istniejącego stanu lub dostarczonego projektu.

Wymagania

- doświadczenie min 5 lat w podobnej pracy
-doświadczenie przy obróbce, czyszczeniu i renowacji kamienia i wyrobów kamieniarskich
-doświadczenie w montażu i demontażu elementów kamiennych wystroju architektonicznego np. kościołów, bazylik
-doświadczenie w konserwacji i renowacji zabytkowych budowli
-czytanie planów technicznych

Prześlij nam CV ze zdjęciem na adres e-mail: budowa@wbspraca.pl
w temacie maila wpisz nr ref KAM/02/07

Dane kontaktowe:
Work & Business Solutions
ul. Grochowa 7*
30-731 Kraków
tel. (0-12) 398 41 44
fax. (0-12) 398 41 10
www.wbspraca.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dodatkowe informacje

-umowę o pracę z pracodawcą
-pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
-opiekę pracowników W&BS przez cały czas trwania kontraktu

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1701/1b
NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW