Branża Słowo

Asystent Zarządu

Data dodania 2007-02-27
Pracodawca Milado Centrum Rozwoju Personalnego
Miejsce pracy Poznań

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
-Prowadzenie biura i spraw administracyjnych
-Obsługę korespondencji
-Prowadzenie wybranych zagadnień księgowych
-Monitoring płatności klientów

Wymagania

Od najlepszego Kandydata oczekujemy:
-Wykształcenia wyższego (min. licencjat)
-Doświadczenie w realizacji zadań określonych w powyższych obowiązkach
-Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
-Znajomości zagadnień księgowych
-Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
-Posiadanie prawa jazdy kat.B

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV i list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty.

Dodatkowe informacje

Nasz klient oferuje:
-Stabilne zatrudnienie na zasadach umowy o pracę
-Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku