Branża Słowo

Operator Maszyn

Data dodania 2007-02-27
Pracodawca ERTA
Miejsce pracy Irlandia

Opis stanowiska

-) Miejsce pracy: Irlandia
-) Stanowisko: Operator maszyn
-) Start: tak szybko jak to możliwe
-) Zakres obowiązków: ustawianie i obsługiwanie maszyn do produkcji papierowych toreb
-) Długość kontraktu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
-) Zarobki: do 15 euro za godzinę w zależności od doświadczenia
-) Dni pracy:5
-) Godziny pracy: 36, 40 lub 48 tyg. ( możliwe nadgodziny- o ilości decyduje pracownik)
-) Zakwaterowanie: Zapewnione przez pracodawcę, opłaca pracownik
-) Urlop: 21 dni
-) Wyżywienie: opłacane przez pracownika
-) Wymagania: minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze maszyn tego typu
-) znajomość języka angielskiego: podstawowy
Zarejestruj się i złóż swoje CV na naszej stronie www.damyprace.pl Nie pobieramy opłat za pośrednictwo, pomagamy w organizowaniu transportu, ubezpieczenie, oraz wszystkich innych formalności. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, sprawdź nasze oferty.
ERTA, Al. Krasińskiego 1/3, 31-111 Kraków, Tel./Fax:12 422 03 93, Email: info@damyprace.pl , www.damyprace.pl , Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy 2017/1b