Branża Słowo

Serwisant ogumienia

Data dodania 2007-02-27
Pracodawca ERTA
Miejsce pracy Irlandia

Opis stanowiska

-) Miejsce pracy: Irlandia ,hrabstwo Cork
-) Stanowisko: serwisant ogumienia, wulkanizator
-) Zakres obowiązków: wymiana opon bezpośrednio u klienta, praca mobilna, wszelkie rodzaje samochodów
-) Start: od zaraz
-) Długość kontraktu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
-) Godziny pracy: 40 godzin tygodniowo (możliwe nadgodziny)
-) Zarobki: 8,30 euro /h
-) Wymagania: prawo jazdy kat. B, sprawność fizyczna, dobra znajomość języka angielskiego, wiek powyżej 25 lat,
-) Wyżywienie: we własnym zakresie
-) Zakwaterowanie: zapewnia pracodawca, opłaca pracownik
-)Informacje dodatkowe: przez pierwsze 6 tygodni przeprowadzany jest trening, po zakończeniu treningu weryfikacja stawki zgodnie z kwalifikacjami i wynikami pracy

Zarejestruj się i złóż swoje CV na naszej stronie www.damyprace.pl Nie pobieramy opłat za pośrednictwo, pomagamy w organizowaniu transportu, ubezpieczenie, oraz wszystkich innych formalności. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, sprawdź nasze oferty.
ERTA, Al. Krasińskiego 1/3, 31-111 Kraków, Tel./Fax:12 422 03 93, Email: info@damyprace.pl , www.damyprace.pl , Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy 2017/1b