Branża Słowo

specjalista ds. serwisu

Data dodania 2007-03-30
Pracodawca Milado
Miejsce pracy wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Milado jest firmą doradztwa personalnego, która wspiera zarówno pracodawców jak i pracowników. Pracownikom pomagamy w znalezieniu wymarzonej pracy, a pracodawców wspieramy w znalezieniu wymarzonego pracownika.

Aktualnie dla naszego Klienta firmy z wieloletnią tradycją i specjalizującej się w produkcji i dystrybucji aparatów słuchowych poszukujemy Kandydata do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Serwisu
(Poznań)
Nr ref. 2007/04/65

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
-Serwisowanie aparatów słuchowych
-Składanie nowych aparatów słuchowych wewnątrz-usznych

Wymagania

Od najlepszego Kandydata oczekujemy:
-Wykształcenia średniego elektronicznego
-Sumienności i dokładności
-Dużej samodzielności
-Dobrej organizacji pracy
-Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV i list motywacyjny) wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych) na adres: ewa.szwed@milado.com W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty.

Dodatkowe informacje

Nasz klient oferuje:
-Stabilne zatrudnienie na zasadach umowy o pracę
-Stałe wynagrodzenie