Branża Słowo

Kierownik produkcji

Data dodania 2007-05-14
Pracodawca Milado Centrum Rozwoju Personalnego
Miejsce pracy Poznań

Opis stanowiska

Naszym klientem jest niemiecka firma zajmująca się przetwarzaniem i produkcją elementów z tworzywa sztucznego, która w związku z przeniesieniem zakładu produkcyjnego w okolice Poznania poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Produkcji
(okolice Poznania)
Nr ref. 72/05/2007

Wymagania

Kogo poszukujemy?
-> Jeśli posiadasz:
* wykształcenie wyższe techniczne
* kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
* umiejętności i wiedzę z zakresu ekonomii
* zdolności do przejęcia odpowiedzialności
* zdolność analitycznego i globalnego myślenia
* zdolności do pracy w zespole
* prawo jazdy kat. B
-> Znasz biegle język niemiecki w mowie i piśmie (wymóg konieczny)
-> Jesteś osobą o dużej samodzielności
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Czym będziesz zajmował się na tym stanowisku?
* Kierowaniem produkcją
* Organizacją i optymalizację przepływu produkcji
* Planowaniem i organizacją materiałów do produkcji
* Planowaniem, wdrażaniem i kontrolą zasobów ludzkich
* Kontrolą jakości produkcji
* Kontrolą i optymalizacją parku maszyn

Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?
Nasz klient oferuje:
* Stabilne zatrudnienie na zasadach umowy o pracę
* Pracę na zasadach umowy o pracę
* Możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu
* Praktyczne wykorzystywanie języka niemieckiego
* Stałe i atrakcyjne wynagrodzenie
* Stabilną pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego lub przesyłanie pisemnych ofert (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty.
Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).