Branża Słowo

Programista JAVA

Data dodania 2007-05-18
Pracodawca Milado Centrum Rozwoju Personalnego
Miejsce pracy Poznań

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest wiodący niemiecki producent oprogramowania. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Programista Java
(Poznań)
Nr ref. 60J/05/2007

Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
* tworzeniem oprogramowania
* analizą wymagań klienta
* tworzeniem dokumentacji projektowej
* obsługą klienta w trakcie i po realizacji projektu

Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?
Nasz klient oferuje:
* stałą pracę na pełen etat na umowę o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
* pracę w środowisku międzynarodowym z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi
* pozyskanie doświadczenia przy realizacji różnych projektów dla międzynarodowych koncernów
* stałe wynagrodzenie oraz dodatkowa premia od realizowanych projektów

Wymagania

Kogo poszukujemy?
-> Jeżeli posiadasz:
* wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub odpowiednie doświadczenia zawodowego
* praktyczną wiedzę z programowania w języku JAVA
* praktyczną wiedzę związaną z zagadnieniami bazodanowych w tym SQL
* praktyczną wiedzę związaną z architekturą wielowarstwową w tym technologią J2EE
-> Znasz język angielski (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego lub przesyłanie pisemnych ofert (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty.
Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).