Branża Słowo

Specjalista ds. sprzedaży

Data dodania 2007-05-21
Pracodawca Milado
Miejsce pracy wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy będącej jednym z największych producentów galanterii papierniczej w Polsce poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. Sprzedaży
(Poznań)
Nr ref. 69/05/2007

Czym będziesz zajmował się na tym stanowisku?

* Pozyskiwaniem odbiorców usług poligraficznych
* Budowaniem trwałych relacji z klientem
* Dbaniem o dobry wizerunek firmy

Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?
Nasz klient oferuje:

* Stabilne zatrudnienie na zasadach umowy o pracę
* Atrakcyjne warunki finansowe
* Pracę nad ciekawymi projektami
* Samochód, telefon służbowy, komputer osobisty.

Wymagania

Kogo poszukujemy?
-> Jeśli posiadasz:

* wykształcenie minimum średnie
* umiejętności budowania trwałych kontaktów z klientem
* doświadczenie w branży poligraficznej lub podobnej
* prawo jazdy kat. B

-> Jesteś osobą o dużej samodzielności oraz wysokiej kulturze osobistej
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty.
Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).