Branża Słowo

Fryzjer Stylista

Data dodania 2007-06-06
Pracodawca Milado
Miejsce pracy wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest nowoczesne studio fryzur z centrum Poznania. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Fryzjer - Stylista
(Poznań)
Nr ref. 75/06/2007

Wymagania

Kogo poszukujemy?
Jeśli jesteś osobą, która:

* posiada wykształcenie kierunkowe w zawodzie fryzjer – stylista
* posiada doświadczenie na podobnym stanowisku
* łatwo nawiązuje kontakty
* potrafi pracować w grupie
* odznacza się profesjonalizmem, kreatywnością oraz wysoką kulturą osobistą

To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego lub przesyłanie pisemnych ofert (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty.
Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).

Dodatkowe informacje

Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?
Nasz klient oferuje:

* pracę w młodym i dynamicznym zespole,
* możliwość ciągłego rozwoju,
* pracę na zasadach umowy o pracę oraz korzystne warunki finansowe.