Branża Słowo

Conference Porter UK

Data dodania 2007-10-18
Pracodawca WokrPilot
Miejsce pracy Norwegia

Opis stanowiska

WorkPilot www.workpilot.pl

Dla naszego klienta, brytyjskiego hotelu, poszukujemy osoby (mezczyza) na stanowisko Conference Poter.

Zakres obowiazkow:
- przygotowywanie sal konferencyjnych (dobanie o zaopatrzenie sal)
- zanoszenie do pokojow bagazy gosci hotelowych
- przygotowywanie stolow do posilkow

Wymagania:
- minimalne doświadczenie na w/w stanowisku lub podobnym
- dobra znajomosc jezyka angielskiego
- gotowosc wyjadu w drugiej polowie pazdziernika

Oferujemy:
- wynagrodzenie 5,52 GBP/h
- zakwaterowanie - ok. 35 GBP/tydzien
- wyzywienie zapewnione przez pracodawce (w godzinach pracy)
- czas pracy ok. 40 godz/tyg

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku angielskim na adres: alicja.lesniak@workpilot.pl (tytuł: Conference Porter UK)