Branża Słowo

Pracownik fizyczny

Data dodania 2008-02-11
Pracodawca Solid Service Polska
Miejsce pracy Wielka Brytania

Opis stanowiska

Montaż i demontaż powierzchni wystawienniczych, kontrola bezpieczeństwa po montażu.
Oferujemy:
Zatrudnienie od marca do października.
Czas pracy: 55-60 godzin, 7 dni w tygodniu, zapewniony okres kilkudniowego odpoczynku.
Wynagrodzenie:5,75 funta/h brutto.
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę płatne 35 funtów /tygodniowo.
Rozmowy kwalifikacyjne koniec lutego początek marca.

Wymagania

Wiek: 23 do 35 lat, mile widziani absolwenci, studenci, osoby po odbytej służbie wojskowej itp.
Nie jest wymagane doświadczenie w podobnej pracy, lecz mile widziane osoby z praktyką przy rozstawianiu namiotów halowych lub cyrkowych (aluminiowe lub drewniane stelaże).
Niezbędne aktualne zaświadczenie o niekaralności.
Mężczyźni zdrowi, silni i sprawni.
Pracodawca zapewnia przyuczenie do pracy oraz szkolenie BHP.
Konieczna jest dobra znajomość języka angielskiego w mowie – zdolność rozumienia instrukcji wydawanych w tym języku.

Kontakt

Solid Service Polska sp. z o.o.
90-434 Łódź,
ul. Piotrkowska 143
tel.: 0 42 637 00 57
e-mail: info@solidservice.pl
www.solidservice.pl