Branża Słowo

PRACOWNIK BIUROWY PRZY MAGAZYNIE

Data dodania 2012-11-23
Pracodawca Interimax
Miejsce pracy POMIECHÓWEK k. Nowego Dworu Mazowieckiego

Opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: POMIECHÓWEK k. Nowego Dworu Mazowieckiego

Nr ref.: PBMAGAZYN/11/12

Cel pracy:
Osoba na powyższym stanowisku będzie w dużej mierze odpowiedzialna za utrzymywanie i nawiązywanie relacji z Klientami firmy.

Obowiązki:

• Obsługa dostawców oraz Klientów firmy
• Utrzymanie gospodarki magazynowej na efektywnym poziomie
• Kontakt z zagranicznymi kontrahentami
• Pozostałe zadania wchodzące w obowiązki pracownika biurowego

Wymagania:

• Wykształcenie związane z logistyką
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• J. angielski na poziomie komunikatywnym
• Znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)
• Mile widziana znajomość zagadnień z gospodarki magazynowej i łańcucha dostaw

Ponadto od Kandydata oczekujemy:

• Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
• Bardzo dobrych zdolności interpersonalnych
• Kultury osobistej
• Umiejętności pracy w zespole
• Łatwości nawiązywania kontaktów i budowania relacji przez telefon

Oferta:

• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Wynagrodzenie podczas 3-miesięcznego okresu próbnego 1500 zł netto miesięcznie, następnie 1700 zł netto miesięcznie + premia
• Szkolenia w miarę potrzeb

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny na adres: magdalena.adamkowska@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać PBMAGAZYN/11/12
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 30.11.2012

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.

Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
INTERIMAX Sp. z. o. o. S.K.A.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Wymagania

Kontakt

Magdalena.adamkowska@interimax.com