Branża Słowo

Izoler przemysłowy

Data dodania 2012-11-26
Pracodawca INTERIMAX
Miejsce pracy Francja

Opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub zagranicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

IZOLER PRZEMYSŁOWY
Miejsce pracy: Francja
Nr ref.: IZO/FR/11/12

Obowiązki
• Izolacja i montaż systemów wody lodowej.

Wymagania

Wymagania
• Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• doświadczenie związane z izolacją rur i cystern w zakresie temperatur od -200 do +1000°C,
• doświadczenie w przemyśle chemicznym, spożywczym lub w branżach pokrewnych,
• chęć do podjęcia pracy zagranicą.

Mile widziane
• Komunikatywna znajomość języka francuskiego,

Oferujemy
• Umowę o pracę tymczasową,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@interimax.com z dopiskiem „IZO/FR/11/12”.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).