Branża Słowo

Stolarz/ montaż stolarki zewnętrznej Miejsce pracy: Francja

Data dodania 2012-11-29
Pracodawca Interimax
Miejsce pracy Francja

Opis stanowiska

Zadania :
• Montaż stolarki zewnętrznej- obiciowej
• Układanie boazerii na elewacji zewnętrznej i na balkonach
• Montaż rolet, drzwi i okien
• Prace na wysokości

Wymagania

Wymagania :
• minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. B1/B2)
• dobra kondycja fizyczna,
• znajomość rysunku technicznego,
• brak nałogów,
• motywacja do pracy we Francji,
• dokładność, precyzja, odpowiedzialność.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „STO/12/12”.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

Dodatkowe informacje

Mile widziane:
• prawo jazdy kat. B i własne auto do wyjazdu

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową,
• konkurencyjne wynagrodzenie,
• zakwaterowanie na koszt Pracodawcy,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.