Branża Słowo

RZECZNIK PRASOWY

Data dodania 2012-12-14
Pracodawca Interimax
Miejsce pracy Katowice

Opis stanowiska

Wymagania

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta Spółki z branży Transportu Publicznego PILNIE poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: KATOWICE
WOJ.ŚLĄSKIE
Nr ref.: RZECZNIK/KAT/2012
OGŁOSZENIE WAŻNE TYLKO DO PIĄTKU 14.12.2012!!!!!

Zadania:
• Reprezentowanie stanowiska Zarządu Spółki w mediach
• Bieżący kontakt z dziennikarzami prasowymi, radiowymi i telewizyjnymi
• Prowadzenie konferencji prasowych
Wymagania:

• Wykształcenie wyższe humanistyczne (preferowane w zakresie: komunikacji marketingowej, public relations, kultury, dyplomacji, dziennikarstwa, politologii )
• Doświadczenie w pracy z mediami minimum 3 lata (konieczne doświadczenie w pracy na stanowisku rzecznika prasowego lub pokrewnym)
• Doskonała znajomość rynku medialnego w Polsce
• Wymagana praktyczna wiedza z zakresu promocji, marketingu, reklamy, public relations, mediów
• Swoboda w wystąpieniach publicznych
• Bardzo dobre posługiwanie się polszczyzną w mowie i piśmie,
• Doświadczenie w pisaniu i redagowaniu tekstów informacyjnych i promocyjnych
• Wysoka kultura osobista
• Umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie I opanowanie
• Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, Excel
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Ciekawą pracę w nowoczesnej Spółce
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Premie

Kontakt:
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV wraz z Listem Motywacyjnym na adres: MARTA.FABISZAK@INTERIMAX.COM
W tytule maila proszę wpisać „Nr ref.: RZECZNIK/KAT/2012”

Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
INTERIMAX Polska Sp. z. o. o. S.K.A.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)