Branża Słowo

Inżynier ds. Metalurgii i Hutnictwa (Poznań)

Data dodania 2012-12-18
Pracodawca Milado
Miejsce pracy Cała Polska

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest producent kompletnych rozwiązań informatycznych dla branży energetycznej, produkcyjnej (branża metalowa, motoryzacyjna, budowa maszyn), logistycznej oraz transportu publicznego. Dla branży produkcyjnej firma dostarcza i integruje oprogramowanie do planowania i zarządzania produkcją, harmonogramowania produkcji. Wdraża m.in. rozwiązania klasy: APS, ALS, PES, EMS dla producentów stali, metali nieżelaznych i produktów metalowych. W związku z rozwojem działu zajmującego się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania dla branży metalowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. Metalurgii i Hutnictwa
(Poznań)
Nr ref. 602M/12/2012

Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
-Wsparciem merytorycznym dla konsultantów i programistów w zakresie produkcji stali i wyrobów hutniczych
-Brał aktywny udział w realizacji projektów informatycznych związanych z zarządzaniem procesem produkcji w branży metalurgicznych dla klientów zagranicznych oraz polskich

Wymagania

Kogo poszukujemy?
Jeśli:
-Masz praktyczną wiedzę i/lub doświadczenie w obszarze produkcji stali i wyrobów hutniczych
-Masz wyższe wykształcenie o kierunku metalurgia lub pokrewnym
-Znasz język angielski lub/i niemiecki w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
-Jesteś osobą samodzielną, dobrze zorganizowaną i lubisz pracować w zespole przy ciekawych projektach
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Kontakt

Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?
Nasz klient oferuje:
-Stałą pracę w formie umowy o pracę lub kontrakt menedżerski
-Stabilną pracę firma poszukuje pracowników do długofalowej współpracy
-Stacjonarną pracę w centrum Poznania z wyjazdami delegacyjnymi na konsultacje przy wdrożeniach
-Wsparcie przy relokacji do Poznania
-Intensywne szkolenia wdrożeniowe
-Możliwość rozwoju i szkolenia
-Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, sala gimnastyczna, nauka języka angielskiego i niemieckiego)
-Przyjemną pracę i w miłej atmosferze (praktycznie brak rotacji w firmie, firma organizuje kilka imprez integracyjnych w roku)
-Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com. W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty (602M/12/2012).
Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).