Branża Słowo

RZEŹNIK- UBÓJ i WYKRAWANIE

Data dodania 2013-04-19
Pracodawca Interimax
Miejsce pracy Francja

Opis stanowiska

Agencja rekrutacyjna INTERIMAX poszukuje Kandydatów do pracy we Francji na stanowisko:
Oferujemy:
• Pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Perspektywa dłuższej współpracy

Wymagania

• Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (wieprzowina, wołowina, baranina, dziczyzna- praca na stołach i na szybkich taśmach)
• Duża precyzja, dokładność i tempo w pracy
• AKTUALNA KSIAŻECZKA SANEPID+ 30-dniowe UBEZPIECZENIE przed wyjazdem (UP, KRUS)
• Gotowość do szybkiego wyjazdu (mile widziane własne auto)
• Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą prześlij swoje aktualne CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com . W tytule maila należy podać imię + nazwisko+ hasło: RZEŹNIK.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Kontakt

rekrutacja.francja@interimax.com