Branża Słowo

HR Process Specialist Dutch Speaker

Data dodania 2013-04-21
Pracodawca A-Team Recruitment Sp. z o.o. S.K.A.
Miejsce pracy Kraków

Opis stanowiska

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.
Dla naszego klienta - dynamicznej, międzynarodowej firmy oferującej usługi konsultingowe, outsourcingowe i technologie informatyczne, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: HRPS/DU/04/2013

- komunikacja z klientami i współpracownikami,
- udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów drogą mailową, telefoniczną,
- przekazywanie wiedzy dotyczącej procesu rekrutacji i szkoleń,
- zapewnienie przejrzystej polityki obszaru HR
- przetwarzanie danych z zakresu HR, szkoleń i rozwoju,
- zarządzanie procesami HR, szkoleń i rozwoju

Wymagania

Wymagania
- biegła znajomość języka holenderskiego,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze HR,
- bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
- znajomość obsługi klienta,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- precyzja w działaniu,
- umiejętności analityczne,
- umiejętność pracy w grupie, pracy pod presją czasu i terminów

Co oferujemy
- rozwój w dynamicznej, rozwijającej się firmie,
- udział w prestiżowych międzynarodowych projektach,
- nieustanny rozwój i pogłębianie wiedzy specjalistycznej,
- stabilność pracy wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
- prywatną opiekę medyczną,
- ubezpieczenie na życie,
- dofinansowanie do studiów podyplomowych oraz kursów językowych,
- karnety do kin, teatrów oraz klubów fitness,
- przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy ewa.bartczak@ateam.pl

Dodatkowe informacje

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-TEAM Recruitment Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wojska Polskiego 41/41 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.