Branża Słowo

praca dla elektryka-hydraulika Francja

Data dodania 2013-04-29
Pracodawca Interimax
Miejsce pracy Francja

Opis stanowiska

INTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektryk-hydraulik
Miejsce pracy: Francja
Nr ref.: ELEK-HYD/FR/04/2013

Zakres obowiązków:

 montaż linii wysokiego i niskiego napięcia
 zakładanie automatyki do bram i automatyki domowej
 montaż sieci i instalacji sanitarnych
 montaż sieci c.o.
 instalacja pomp ciepła i ogrzewania podłogowego
 montaż sieci odpływowych

Zapewniamy:

 atrakcyjne wynagrodzenie
 legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
(systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop,
karta EKUZ, druk A1)
 kontrakt ze sprawdzoną firmą na terenie Francji
 opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
 bezpłatne mieszkanie w dobrym standardzie
 zapewniony dojazd we Francji na trasie mieszkanie-praca-mieszkanie
 pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji

Wymagania

Wymagania:

Umiejętności:
 montażu linii wysokiego i niskiego napięcia
 montażu rozdzielnic elektrycznych
 elektryki w zakresie automatyki domowej
 montażu sieci i instalacji sanitarnych, sieci c.o. i sieci odpływowych
 instalacji pomp ciepła i ogrzewania podłogowego

Mile widziane:
 komunikatywna znajomość języka francuskiego
 wykształcenie kierunkowe
 certyfikaty potwierdzające uprawnienia

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać: ELEK-HYD/FR/04/2013.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

Kontakt

rekrutacja.francja@interimax.com