Branża Słowo

KIEROWNIK APTEKI

Data dodania 2013-05-31
Pracodawca Joanna Rejman
Miejsce pracy Dolnośląskie

Opis stanowiska

 Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki
 Nadzór nad dostawami i zamówieniami
 Analiza terminu ważności preparatów w magazynie aptecznym
 Zarządzanie personelem aptecznym (delegowanie zadań i kontrola ich wykonania, wsparcie merytoryczne)
 Skuteczna realizacja założonych celów sprzedażowych apteki

Wymagania

 Wykształcenie wyższe farmaceutyczne
 Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
 Znajomość prawa farmaceutycznego
 Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe apteki
 Doskonałe umiejętności sprzedażowe
 Samodzielność i skuteczność w działaniu
 Dyspozycyjność, obowiązkowość
 Umiejętność kierowania zespołem

Kontakt

joanna.rejman@ateam.pl

Dodatkowe informacje

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.
Aktualnie, dla naszego Klienta, poszukujemy ambitnych i energicznych osób na stanowisko:
Miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Nr ref.: AP/06/13/DŚ
Opis stanowiska:
Wymagania:
Oferujemy:
 Samodzielne stanowisko w stabilnej i nowoczesnej firmie
 Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia zawodowego
 Atrakcyjne warunki zatrudnienia
 Bogaty system motywacyjny

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres:

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-Team Recruitment Poland z siedzibą w Warszawie przy Al. Wojska Polskiego 41/41 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Uprzejmie informujemy iż odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty kandydatów.