Branża Słowo

Pracownik w Magazynie – operator wózka widłowego

Data dodania 2013-07-18
Pracodawca interimax
Miejsce pracy Mazowieckie/Janki

Opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Pracownik magazynu – operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Janki
Nr ref.: MAG/W/JANKI/07/13

Do Twoich obowiązków będzie należało:
 załadunek i rozładunek,
 towarowanie regałów,
 przygotowanie towaru do wysyłki,
 dbanie o porządek na magazynie,
Oferujemy:
 dojazd z Warszawy do miejsca pracy
 stabilną pracę
 atrakcyjne zarobki
 pracę w systemie zmianowym

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
 rzetelności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
 uprawnienia na wózki widłowe
 zaangażowania do pracy
 status osoby uczącej będzie mile widziany
 dyspozycyjności
 sumienności

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres magdalena.adamkowska@interimax.com z dopiskiem w tytule maila: MAG/JANKI/07/13
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).