Branża Słowo

Pracownik dzialu Technicznego

Data dodania 2013-07-26
Pracodawca interimax
Miejsce pracy Radomsko

Opis stanowiska

Nowoczesna agencja rekrutacyjna INTERIMAX - realizująca projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.
Aktualnie dla jednego ze swoich Klientów, lidera w branży wyposażenia wnętrz, poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Działu Technicznego
Miejsce pracy: Radomsko
Nr ref.: PT/RAD/08/13

Zakres obowiązków:

 obsługa maszyn produkcyjnych
 kontrolowanie procesów produkcyjnych
 dbanie o prawidłowy ciąg produkcji
 rozwiązywanie problemów technicznych
 wdrażanie nowych rozwiązań technicznych
 zapewnianie bezawaryjnej pracy maszyn i urządzeń

Wymagania

Wymagania:

 wykształcenie techniczne
 gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym (weekendy wolne)
 dyspozycyjność
 sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
 zaangażowanie i efektywność
 brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej
 doświadczenie w pracy w Dziale Technicznym

Oferujemy:

 atrakcyjne warunki zatrudnienia
 przejrzyste zasady współpracy
 zatrudnienie z perspektywą nawiązania długofalowej współpracy
 współpraca z renomowanym Pracodawcą
 praca w nowoczesnym zakładzie
 zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres:
patrycja.dworniczak@interimax.com
z dopiskiem w tytule maila: "PT/RAD/08/13".

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAXPolska Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).