Branża Słowo

Pracownik produkcji - okolice Azorów

Data dodania 2013-08-22
Pracodawca Interimax
Miejsce pracy Kraków

Opis stanowiska

Nowoczesna agencja rekrutacyjna Interimax - realizuje projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli szukasz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest skierowana dla Ciebie!

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: okolice Azorów (dobry dojazd komunikacją miejską)
Nr. Ref. PP/08/BX/AZ

Zakres obowiązków:
• obsługa maszyn (wtryskarki)
• praca przy produkcji podzespołów elektrotechnicznych

Wymagania

• status ucznia lub studenta
• dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
• zdolności manualne
• rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• komunikatywność
• umiejętność organizowania pracy
• brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac fizycznych

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres mailowy: anna.gutowska@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać nr.ref: PP/08/BX/AZ. Aplikacje bez numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dodatkowe informacje

Oferta:
• praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14 oraz 14-22)
• umowa zlecenie
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
• perspektywa dłuższej współpracy
• przeszkolenie do wykonywania wyżej wymienionych obowiązków