Branża Słowo

Inwentaryzacja 10 i 11.09.2013 WROCŁAW

Data dodania 2013-09-03
Pracodawca Interimax Polska Sp. Z o.o s.k.a
Miejsce pracy dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Prężnie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej Interimax POLSKA Sp. Z o.o s.k.a , nr certyfikatu 3970, poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy przy inwentaryzacji w sklepie/magazynie z wyposażeniem wnętrz we Wrocławiu na Oś. Bielany.

1) Praca w terminie 10.09.2013 w godzinach 06:00 do 18:00
2) Praca w terminie 10.09.2013 w godzinach 18:00 do 06:00

Do obowiązków należało będzie:
- liczenie towarów
- układanie na półkach

Oferujemy :
- umowę zlecenie,
- stały kontakt z Naszym konsultantem,
- możliwość podjęcia innych prac oferowanych przez naszą agencję
- pracę w godzinach nocnychlub dziennych

Wymagania

- pełnoletność,
- odpowiedzialność,
- dyspozycyjność dnia 10.09.2013 w godz. 06:00 do 18:00 lub 18:00 do 06:00

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt :
tel. 690347476
mail dawid.pajak@interimax.com

Dodatkowe informacje

Stawka za wykonywaną pracę wynosi :
dzienna - 11,90 zł/brutt/h
nocna - 11,90 do 14,00 zł/brutto/h