Inwentaryzacja 27.10.2013/ Prace pomocnicze 10.10-27.10.2013 ŚWIDNICA

Data dodania 2013-09-19
Pracodawca Interimax Sp. z o.o. s.k.a.
Miejsce pracy Świdnica

Opis stanowiska

Prężnie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej Interimax POLSKA Sp. Z o.o s.k.a , nr certyfikatu 3970, poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy w markecie dekoracyjno-budowlanym na terenie Świdnicy.

Dostępne są dwie opcje :
1. Prace pomocnicze dzienne: od 10.10 do 27.10.2013 w godzinach od 7:00 do 15:00
2. Inwentaryzacja 27.10.2013 w godzinach od 18:00 do 06:00

Do obowiązków należało będzie:
- liczenie towarów (opcja 1 i 2)
- układanie na półkach (opcja 1 i 2)
- pomoc w towarowaniu sklepu (opcja 1)
- praca na dziale wraz z pracownikiem sklepu (opcja 1)

Oferujemy :
- umowę zlecenie,
- stały kontakt z Naszym konsultantem,
- możliwość podjęcia innych prac oferowanych przez naszą agencję,
- pracę w godzinach nocnych lub dziennych

OFERTY MOŻNA POŁĄCZYĆ

Wymagania

Wymagania:
- pełnoletniość,
- odpowiedzialność,
- (opcja 1) dyspozycyjność w dniach: od 10.10 do 27.10.2013 w godz. od 7:00 do 15:00 w dni powszednie
- (opcja 2) dyspozycyjność dnia 27.10.2013 w godzinach nocnych od 18:00 do 6:00
- mile widziana legitymacja uczniowska/studencka.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 607-901-477 Dawid Pająk lub e-mailowy: praca.dolnyslask@interimax.com

Dodatkowe informacje

Stawka za wykonywaną pracę wynosi:
-dzienna stawka: 7,00 zł
-nocna stawka: 7,00 zł