Branża Słowo

Pracownik magazyowo-biurowy

Data dodania 2013-10-01
Pracodawca interimax
Miejsce pracy Janki

Opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Pracownik magazynowo-biurowy
Miejsce pracy: okolice C.H Janki
Nr ref.: SERWIS/WAW/10/13

Wymagania

Do Twoich obowiązków będzie należało:
 kompleksowa obsługa zgłoszonych reklamacji
 rejestrowanie reklamacji w systemie
 sprawdzenia poprawności dokumentacji
 bezpośrednia kontrola reklamowanego sprzętu
 dbałość o sprawny transport wewnętrzny
 współpraca z innymi działami magazynu
Od Kandydatów oczekujemy:
 zdolności szybkiego uczenia się oraz komunikatywności
 dużego zaangażowania w wykonywane obowiązki i własnej inicjatywy
 dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Office
 mile widziane będą uprawnienia na wózek widłowy
 statusu osoby uczącej się (studia niestacjonarne)
Oferujemy:
 bezpłatny dojazd z Warszawy do miejsca pracy
 pracę w godz. 7.00 do 15.00
 stabilną pracę – początkowo zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, następnie możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym
 atrakcyjne zarobki w wysokości 12,50 zł brutto /godz
 możliwość rozwoju w strukturach firmy, zmiany stanowiska, nabycia nowych doświadczeń

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres:

patrycja.dworniczak@interimax.com (w tytule wiadomości wpisz: „SERWIS/WAW/10/13”)

lub skontaktuj się telefonicznie z naszym Biurem pod numer telefonu (22) 214 14 44

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).