DYŻURNY KONSULTANT INFOLINII – połączenia przychodzące, praca dodatkowa

Data dodania 2013-10-07
Pracodawca interimax
Miejsce pracy Sopot

Opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, lidera w branży ubezpieczeń, poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: SOPOT, woj. pomorskie
Nr ref.: DKI/10/13

Obowiązki:
 Odbieranie połączeń przychodzących od Klientów oraz obsługa korespondencji elektronicznej
 Kompleksowe udzielanie informacji o statusie i przebiegu realizowanej dla Klienta usługi
 Przyjmowaniem zgłoszeń szkód i rejestrowanie ich w systemie informatycznym
 Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

Wymagania:
 Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe lub w trakcie studiów w trybie zaocznym lub dziennym
 Miły głos, nienaganna dykcja oraz poprawne posługiwanie się językiem polskim
 Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
 Biegła znajomość obsługi komputera
 Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do niedzieli w nienormowanym czasie (na dyżurach) w godz. 9.00-12.00 oraz 17.00-20.00, dni najczęstszych dyżurów to poniedziałek i wtorek oraz soboty i niedziele (praca w pozostałe dni tygodnia znacznie rzadsza)
Oferta:
 Stabilne warunki zatrudnienia na umowę zlecenie (18 miesięcy) przez Agencję Pracy – 11,90zł/h
 Możliwość zatrudnienia na stałe bezpośrednio przez Firmę Ubezpieczeniową
 Otrzymywanie stałego wynagrodzenia podczas oczekiwania na dyżury – 4 zł/h pozostawania w dyspozycji
 Rozbudowany system szkoleń, od poniedziałku do piątku przez 7 dni w godz. 8.00-16.00
 Praca w młodym, dynamicznym zespole
 Praca dająca szansę zdobycia doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta, w jednej z największych firm w Polsce

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny na adres:
patrycja.dworniczak@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „DKI/10/13”
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane. Aplikacje prosimy wysłać do dnia 15.10.13
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Polska Sp. Z O.O. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
INTERIMAX Polska Sp. z. o. o. S.K.A.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)