Branża Słowo

PRAKTYKANTA(KĘ) NA BEZPŁATNY STAŻ

Data dodania 2013-10-18
Pracodawca interimax
Miejsce pracy Gdansk

Opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie do naszego biura w Gdańsku Oliwie poszukujemy:

Numer ref: STAŻYSTA/10/13/GDAŃSK OLIWA
Oczekiwania:

 Osoby dyspozycyjne od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 16.00
 Mile widziani kandydaci zarejestrowani w Urzędzie Pracy
 Gotowość do odbycia bezpłatnego stażu przez okres 6 miesięcy, po tym okresie możliwe zatrudnienie dla najlepszych
 Zaangażowanie i chęć zdobycia praktycznej wiedzy
 Zainteresowanie tematyką HR
 Biegła umiejętność obsługi komputera, doskonała znajomość pakietu MS Office oraz Internetu
 Nastawienie na realizację zadań
 Komunikatywność i kreatywność
 Szybkość i dobra samoorganizacja

Wymagania

Obowiązki:

 Aktywne wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych w tym:
 Prowadzenie dokumentacji kadrowo- administracyjnej Pracowników Tymczasowych
 Kontakt oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz Pracownikami Tymczasowymi,
 Redagowanie i publikacja ogłoszeń,
 budowanie baz CV oraz obieg dokumentów.
 Informowanie Kandydatów o aktualnych ofertach pracy
 Prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych z Kandydatami, a w przyszłości prowadzenie samodzielnie projektów
 Wsparcie w zakresie pozostałych zadań administracyjnych i bieżących

Oferta:

 Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku agencji doradztwa personalnego oraz agencji pracy tymczasowej
 Pomoc w uzyskaniu dofinansowania Stażu z Urzędu Pracy
 Podwyższenie kwalifikacji zawodowych
 Uzyskanie referencji po odbyciu stażu
 Realna możliwość zatrudnienia po ukończeniu stażu
 Narzędzia do pracy

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem bezpłatnych praktyk w naszym oddziale prześlij nam CV na adres:
marta.fabiszak@interimax.com

Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 25.10.2013r.
W tytule maila proszę wpisać: STAŻYSTA/10/13/GDAŃSK OLIWA

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r Dz. U. Nr 133, Poz. 883)

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.