Branża Słowo

Operator wózka widłowego - Sokołów k. Janek

Data dodania 2013-11-07
Pracodawca Interimax
Miejsce pracy Sokołów

Opis stanowiska

Nowoczesna agencja rekrutacyjna INTERIMAX - realizująca projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw - aktualnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Sokołów k. Janek
Nr ref.: OWW/SOK /10/13

Zakres obowiązków:
 obsługa wózka widłowego (wysokiego składowania)
 konfekcjonowanie i pakowanie towaru
 załadunek/rozładunek produktów
 pomoc przy przyjęciu towaru
 proste prace magazynowe

Oferujemy:
 atrakcyjne warunki zatrudnienia
 praca w systemie jednozmianowym
 praca w miłej atmosferze
 zdobycie doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy

Wymagania

Wymagania:
 uprawnienia na wózki widłowe (wysoki skład)
 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
 możliwość podjęcia pracy od zaraz
 zaangażowanie do pracy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres praca@interimax.com.
W tytule maila proszę wpisać „OWW/SOK /10/13”

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).