Branża Słowo

Pracownik INWENTARYZACJI/Bielsko-Biała

Data dodania 2013-11-15
Pracodawca Interimax
Miejsce pracy Bielsko-Biała

Opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie dla jednego z Naszych Klientów marketu budowlanego poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik INWENTARYZACJI/Prace przygotowawcze
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr. ref. PI/11/13/BB

Obowiązki:
praca przy naliczaniu asortymentu za pomocą skanera
liczenie towarów,
układanie na półkach,
proste prace pomocnicze

Wymagania

pełnoletniość,
odpowiedzialność,
dyspozycyjność podczas prac przygotowawczych od 25.11.2013 r. do 08.12.2013 r.
dyspozycyjność podczas inwentaryzacji 8 grudnia w godzinach nocnych
legitymacja uczniowska/studencka/zaświadczenie ze szkoły (uczelni) – mile widziani
Oferta:
atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 8,50 zł/h brutto za prace przygotowawcze, 10,50 zł/h brutto za inwentaryzację
możliwość zdobycia doświadczenia

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: katowice@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „PI/11/13/BB

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

INTERIMAX Sp. z. o. o. S.K.A.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)