Branża Słowo

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA/kRAKÓW

Data dodania 2013-11-21
Pracodawca Interimax
Miejsce pracy Kraków

Opis stanowiska

Interesuje Cię sprzedaż? Jesteś młodą pewną siebie i energiczną osobą chcącą zdobyć nowe doświadczenie oraz poznać tajniki pracy związane z obsługą klienta? Zgłoś się do nas!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w dziale telefonicznej obsługi klienta na stanowisku:

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA
MIEJSCE PRACY: KRAKÓW
Nr ref.: KDT/11/2013

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
 Wykonywanie połączeń telefonicznych do klientów
 Zbieranie zamówień katalogowych od Klientów
 Obsługa systemu informatycznego

Wymagania

 Jesteś dyspozycyjny/-a
 Szukasz ciekawej pracy w której chcesz się rozwinąć
 Masz doświadczenie w kontakcie z klientem lub chcesz się tego nauczyć
 Cechuje Cię samodyscyplina i bardzo dobra organizacja czasu
 Jesteś komunikatywny/-a
 Posiadasz dobrą dykcję i miły głos
 Jesteś otwarty/-a na podejmowanie wyzwań
 Realizujesz postawione założenia i stawiasz sobie ambitne cele

Co oferujemy?
 Pakiet szkoleń, który umożliwi stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój Twoich kompetencji bardzo istotnych na rynku pracy
 Przyjazną atmosferę pracy
 Możliwość awansu dla najlepszych
 Wynagrodzenie godzinowe oraz prowizję za sprzedaż
 Komfortowe warunki pracy

Ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Kontakt

Kontakt:
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: katowice@interimax.com w tytule maila proszę wpisać „KDT/11/13”

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

INTERIMAX Sp. z. o. o.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)