Branża Słowo

MECHANIK SPRZĘTU OGRODNICZEGO

Data dodania 2013-11-25
Pracodawca INTERIMAX
Miejsce pracy Francja

Opis stanowiska

Nr ref: MECH/OGROD/FR/11/13
Miejsce pracy: Francja, Bretania

• montaż i renowacja elementów (silniki, taśmy, osie),
• wiedza i praktyka z zakresu napraw silników spalinowych,
• zdolność trafnego diagnozowania i skutecznego usuwania awarii,
• otwarty umysł i zdolność szybkiego uczenia się (zmysł techniczny),
• umiejętność spawania i ślusowania drobnych elementów,
• montaż osłon silników.

Wymagania

• 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (udokumentowane),
• Znajomość języka francuskiego na poziomie pojęć branżowych i podstawowej komunikacji,
• Czynne prawo jazdy kat. B,
• Gotowość do szybkiego wyjazdu (w przeciągu 3-7 dni od otrzymania oferty),

Kontakt

rekrutacja@interimax.com

Dodatkowe informacje

• Wyjazd do pracy we Francji na podstawie umowy o pracę tymczasową,
• Pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
• Konkurencyjne wynagrodzenie.
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje cv z dopiskiem: MECH/OGROD/FR/11/13

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.