TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU – MASZYNY CNC Miejsce pracy: Francja Nr ref.: UT/CNC/10/13

Data dodania 2013-12-10
Pracodawca Interimax
Miejsce pracy Francja

Opis stanowiska

Zadania:

 Praca przy utrzymaniu ruchu i naprawach maszyn CNC(frezarki, tokarki, prasy krawędziowe),
 Zapewnienie ciągłości pracy całego zakładu produkcyjnego,
 Dbanie o właściwe funkcjonowanie urządzeń technicznych: utrzymanie ich w dobrym stanie i wykonywanie bieżących napraw,
 Wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
 Analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń,
 Tworzenie raportów i uzupełnianie dokumentacji po naprawach,
 Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie,
 legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
(systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop,
karta EKUZ, druk A1),
 kontrakt ze sprawdzoną firmą na terenie Francji,
 opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,
 bezpłatne mieszkanie w dobrym standardzie,
 pomoc przy organizacji wyjazdu.

Wymagania

Wymagania:

 Doświadczenie jako technik w dziale utrzymania ruchu maszyn przemysłowych lub na podobnym stanowisku min. 2 lata,
 Dobra znajomość języka angielskiego lub języka francuskiego- warunek konieczny,
 Praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych i mechanicznych,
 Doświadczenie i wiedza pozwalające na samodzielne diagnozowanie i usuwanie usterek,
 Wysoka motywacja do podjęcia długoterminowej pracy we Francji.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: martyna.kubrak@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać: UT/CNC/10/13.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.