Branża Słowo

Ślusarz narzędziowy

Data dodania 2014-03-10
Pracodawca Interimax
Miejsce pracy Francja

Opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja ( Paryż)
Nr ref.: SN/03/14

Zadania:
 produkcja form, części do maszyn tokarskich i frezerskich,
 testowanie narzędzi wg. planów,
 wykonywanie napraw i prac ślusarskich,
 stały nadzór nad formami znajdującymi się w warsztacie,
 konserwacja oraz szlifowanie narzędzi
Mile widziane:
 doświadczenie w branży samochodowej oraz medycznej
 własny samochód do wyjazdu,

Oferujemy:
 legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
 kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta,
 zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,
 bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie,
 transport we Francji między miejscem pracy a miejscem zamieszkania,
 pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji.

Wymagania

 znajomość obsługi narzędzi pomiarowych ( suwmiarki, mikrometry, czujniki zegarowe)
 doświadczenie z dziedziny obróbki skrawianiem - tokarka, frezarka, szlifierka płaszczyznowa
 biegłość w czytaniu rysunku technicznego,
 znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym – wymóg konieczny
 czynne prawo jazdy kat. B,
 motywacja do pracy we Francji,
 dokładność, precyzja, odpowiedzialność,
 podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu),
 gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji,
 wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX).

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „SN/03/14”.
Do aplikacji proszę dołączyć skany swoich aktualnych certyfikatów- warunek konieczny.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. SKA, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.