Branża Słowo

Doradca techniczno handlowy - stacjonarny

Data dodania 2014-04-24
Pracodawca interimax
Miejsce pracy Torun

Opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości interesującej pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!

DLA NASZEGO KLIENTA, LIDERA WŚRÓD NOWOCZESNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ ELEKTRONICZNYCH, POSZUKUJEMY KANDYDATA NA STANOWISKO:

DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY – STACJONARNY

Miejsce pracy: TORUŃ
Nr ref.: DTH/TOR/04/14

KANDYDACIE JEŚLI NIE SĄ CI OBCE SYSTEMY:
telewizji przemysłowej analogowej i IP
sygnalizacji włamania i napadu
nagłośnieniowe
sygnalizacji pożaru
kontroli dostępu
zintegrowane systemy zarządzania budynkiem
videodomofonowe i domofonowe
TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE !!!!
Obowiązki:
Wsparcie rozwoju struktury handlowej
Zwiększanie obrotów firmy
Współpraca z biurami projektowymi
Budowanie relacji z inwestorami
Negocjacje handlowe z potencjalnymi Klientami
Kompleksowa obsługa przed i posprzedażowa
Budowanie i utrzymywanie długoterminowych, biznesowych relacji z Klientami
Przygotowywanie ofert technicznych i handlowych
Profesjonalne doradztwo
Raportowanie

Wymagania:

Ponadto od Kandydat oczekujemy:
Nastawienia na realizację celów
Bardzo dobrej organizacji pracy
Dyspozycyjności
Wysokiej kultury osobistej
Łatwości nawiązywania kontaktów i budowania relacji również przez telefon
Energiczności i szybkości w działaniu
Oferta:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
Wynagrodzenie w wysokości od 2500 zł do 4000 zł netto miesięcznie
Bardzo atrakcyjne systemy premiowe uzależnione od efektywności oraz jakości pracy
Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy, w godzinach pracy do dyspozycji samochód służbowy)

Kontakt:

Wymagania

Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Doradcy Techniczno - Handlowego, poparte sukcesami
Niezbędny „Zmysł techniczny’’ oraz łatwość przyswajania nowej wiedzy technicznej
Doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedaży stacjonarnie (od wyszukania kontaktów, poprzez prezentację i etap negocjacji, ofertowanie, aż do realizacji zamówienia)
Praktyczna znajomość technik sprzedaży, oraz technik negocjacyjnych głownie przez telefon
Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno telefonicznych jak i bezpośrednich z klientami
Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe - wymagany profil techniczny
Prawo jazdy kat. B
Mile widziane doświadczenie w branży
Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY POWYŻSZĄ OFERTĄ PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV WRAZ ZE STOSOWNYM LISTEM MOTYWACYJNYM do dnia 30.04.2014 NA ADRES:
marta.fabiszak@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać nr ref.: „Nr ref.: DTH/TOR/04/14”
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Polska Sp. Z O.O. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
INTERIMAX Polska Sp. z. o. o. S.K.A.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)