Branża Słowo

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Data dodania 2014-05-22
Pracodawca Interimax
Miejsce pracy Kraków

Opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
Do naszego Krakowskiego zespołu aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr ref.: SP/FR/05/14
Miejsce pracy: Kraków

Do zadań pracownika będzie należało:
- realizacja procesów rekrutacyjnych w ramach pracy tymczasowej:
-efektywne pozyskiwanie kandydatów,
-prowadzenie wstępnej weryfikacji oraz selekcji podań o pracę,
- zarządzanie aplikacjami kandydatów,
- obsługa kandydatów, informowanie o ofertach, kompletowanie dokumentów,
- publikacja ogłoszeń, budowanie bazy cv, ustalenie ścieżek dotarcia do kandydatów,
- monitorowanie i raportowanie sytuacji na rynku pracy,
- współpraca z wewnętrznymi działami Firmy w ramach prowadzonych projektów,
- budowanie pozytywnych relacji z kandydatami.

Oferujemy:
- ciekawą oraz ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość współpracy z profesjonalistami,
- możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,
- samodzielność w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych,
- atmosferę pozwalającą na rozwój w różnych kierunkach związanych z branżą HR,
- miejsce w strukturze firmy, która umożliwia otwartą i szczerą komunikację,
- dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- dobra znajomość pakietu MS Office oraz aplikacji internetowych,
- samodzielność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
- umiejętność pracy w grupie,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

- znajomość języka francuskiego,
- doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych w obrębie pracy tymczasowej/delegowania pracowników.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „SP/FR/05/14”.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Dodatkowe informacje

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)