Branża Słowo

KELNERKA

Data dodania 2014-06-24
Pracodawca Interimax
Miejsce pracy Francja

Opis stanowiska

INTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
Aktualnie dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
KELNERKA
Nr ref.: KEL/07/14
Miejsce pracy: Midi-Pyrénées, Francja
Zakres obowiązków:

- obsługa klientów restauracji zgodnie z przyjętymi standardami obsługi,
- przyjmowanie zamówień, wprowadzanie do systemu gastro, wydawanie posiłków,
- przygotowywanie prostych sałatek (zgodnie z przepisem),
- utrzymanie porządku na sali, dbanie o dobry wizerunek restauracji.

Oferujemy:
- Wakacyjną pracę o partą o umowę o pracę tymczasową,
- pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
- zakwaterowanie i wyżywienie na koszt pracodawcy francuskiego,
- konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe + napiwki.

Wymagania

Wymagania:
Poszukujemy osób dyspozycyjnych (gotowość do szybkiego wyjazdu), komunikatywnych, energicznych, lubiących pracę z ludźmi, posiadających:
- doświadczenie w branży gastronomicznej (kelnerstwo),
- bardzo dobrą znajomość języka francuskiego i języka angielskiego- WARUNEK KONIECZNY,
- dyspozycyjną do wyjazdu w terminach: 15.06.-15.09. oraz 10.07.-27.08.
- wysoką kulturę osobistą, miłą aparycją,
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „KEL/07/14”.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Interimax International Sp. z o.o. S.K.A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)