Branża Słowo

Pracownik Inwentaryzacji

Data dodania 2015-06-12
Pracodawca Interimax
Miejsce pracy Katowice

Opis stanowiska

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A. należąca do HRBC Group jest agencją rekrutacyjną oraz pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Certyfikat KRAZ numer 8471.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów marketu spożywczego poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik inwentaryzacji

Miejsce pracy: Katowice 4F Market

Nr. ref. PI/06/15/KT

Wymagania

zaświadczenie ze szkoły (uczelni)Oferujemy--atrakcyjne stawka godzinowa + premię 5,00 zł brutto za każdą poleconą osobę,-umowę zlecenie,-możliwość zdobycia doświadczenia,Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV.DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli- -Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Polska Sp. Z O.O. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)-.INTERIMAX Polska Sp. z. o. o. S.K.A.Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Kontakt

paulina.bobek@interimax.com