Branża Słowo

Pracowników do prac pomocniczych przy produkcji kabli

Data dodania 2016-06-15
Pracodawca Interimax Polska sp zoo
Miejsce pracy Warszawa

Opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną oraz pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!

Obecnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy pracowników do prac pomocniczych przy produkcji kabli komputerowych.

Miejsce pracy: Warszawa/Pyry (blisko Ursynowa)

Zakres obowiązków:

- montaż kabli krosowych/sieciowych i magazynków

Wymagania:

- dokładność, precyzja, spostrzegawczość
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność
- sumienność i odpowiedzialność

Wymagania

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- stabilne zatrudnienie
- lekką pracę w estetycznych warunkach
- dłuższą perspektywę współpracy
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy
- pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22)
- Stawki godzinowe 11-13 zł brutto

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV.
marta.szczepanska@interimax.com
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli- -Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)-.Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę- -Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)-.Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia-- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476)-