Branża Słowo

Murarz stała praca Anglia

Data dodania 2017-04-10
Pracodawca AW Services Uk Ltd
Miejsce pracy Southampton Anglia

Opis stanowiska

Angielska firma budowlana zatrudni doświadczonych murarzy do pracy na budowach w Anglii.

Murarz

Oferujemy stałą pracę, dużo godzin, dobre stawki (startujac minimalnie 13f/h na okresie próbnym).

Pomagamy z zakwaterowaniem, przyjazdem i przygotowaniem do pracy. Zakwaterowanie w miescie Southampton.

Na miejscu trzeba zdac test z CSCS (angielskiego BHP: podstaw bezpieczenstwa). Istnieje aplikacja na smartfona z pytaniami i odpowiedziami (CSCS w sklepie play), w przypadku braku nowoczesnego telefonu oferujemy egzemplarze z pytaniami i odpowiedziami do nauki. Proces nauki zajmuje od 2 do 4 dni by zdac za pierwszym razem.

Kontakt:

Polska
+48 504430963

Anglia
+44 7940472323
+44 7506261403
+44 7940470304

Biuro
+44 2381783616
02380972293

Wymagania

doświadczenie

Kontakt

marcin@awservicesuk.co.uk, +44 7940472323